Kontakt oss

Primatec
Østerskogen 53, 4879 Grimstad

Tlf: 37 25 87 00
Ordre / Bestilling: post@primatec.no
Åpningstider: mandag-fredag: 08-00- 16.00
Vis i Google Map



Cato Larsen

Salgsjef / Sales Manager
+47 90132662
cato@primatec.no



Jan Erik Renstrøm

Daglig leder / Managing Director
+47 91714565
janerik@primatec.no



Jarle Storrem

Salgsingeniør / Sales Eng.
Kabelansvarlig +47 90768444
jarle@primatec.no



Torunn Renstrøm

Kontorsjef / Office Manager
+47 45514082
torunn@primatec.no



Terje Humlebrek

Markedsjef / Marketing Manager
Tunnelansvarlig +47 97414017
terje@primatec.no



Lasse Renstrøm

Salgsingenør / Sales Eng
Sensoransvarlig +47 94891193
lasse@primatec.no



Øyvind Bentsen

Ordremottaker, lagersjef
Logistikk +47 90840529
oyvind@primatec.no



Ronnie Vehus Skjulestad

Lager
+47 48135622
ronnie@primatec.no